Kovaldas – daug pasakot nereikia

Labai nudžiugau, kai Kovaldo mamos paprašė pagalbos įrenginėjant jų butiq’ą. Užduotis buvo ganėtinai aiški: galiu daryti ką noriu, minimaliais kaštais. Tad kibau į darbą ir štai rezultatas.

Model

Nedidelėje 35 kv.m  patalpėlėje reikėjo sudėlioti visas kabyklas ir ekspozicijos stendus taip, kad darbuotojas iš savo vietos galėtų visada matyti visas patalpas. Todėl pasukus vieną stendą, atsirado erdvesnis įėjimas ir geras matomumas. Perimetru suprojektavau aukštas kabyklas, kurios turi tris ekspozicinius lygius. 1. Ant žemės padėtos spalvotos dėžės puiki vieta batams. 2. Kabyklos 3. Viršuje eksponuojamos kepurės, kuprinės ir kiti aksesuarai.

3

Žinant, kad Kovaldas mėgsta bendrauti,  buvo suprojektuota minimali svečių poilsio vieta su keliais sėdmaišiais, kurią dabar yra okupavusi Zumba.

5

Spalvos: buvo pasirinktos nekonkuruojančios foninės spalvos. Su esama raudonų plytų siena derinau baltą ir tamsiai pilką spalvas. Baldai, užuolaida, dengianti sieną, buvo pasirinktos baltos spalvos, kadangi patalpa gauna mažai dienos šviesos, norėjosi nors minimaliai pašviesinti erdvę. Grindims parinkau elementarią pilką dangą, ant kurios atsiskleidžia spalvotos dėžės. Daugiau spalvų nesinorėjo įvesti, nes jas sukūrė kabantys drabužiai.

1

2

Foto – Aitė Bakaitė